Прогноз погоди для жителів Київщини на 13-те лютого

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 13 лютого циклон зумовить хмарну та прохолодну погоду без суттєвих опадів.Температура повітря очікується в межах -2⁰…-1⁰ вночі, а вдень +1⁰…+4⁰. Вітер буде мати західний напрямок та швидкість 2-3 метри за секунду. Вранці можливий туман та ожеледиця

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) буде дещо холодніше ніж в інших частинах Київщини. Тут температура повітря коливатиметься в проміжках -3⁰…-2⁰ вночі, а вдень +1⁰…+3⁰. Протягом дня хмарно, без опадів.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) за вікном пануватиме прохолодна погода. Тут температурні показники повітря становитимуть -3⁰…-2⁰ вночі, а вдень +2⁰…+4⁰. Сніг та будь які інші опади не прогнозуються.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) небо затягнеться хмарами, але буде сухо. Температура повітря за вікном -2⁰…0⁰ вночі та +2⁰…+4⁰ вдень. Вітер західний з швидкістю 3-4 метри за секунду.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) місцеві жителі будуть спостерігати хмарну погоду без опадів, а ртутні термометри покажуть +3⁰…+4⁰ вдень та -2⁰…-3⁰ вночі. Пориви вітру до 3 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) температура приземного шару атмосфери на рівні двох метрів буде -2⁰…-1⁰ вночі, а вдень +2⁰…+4⁰. Без опадів.


У Києві циклон також принесе суху та хмарну погоду. Температура повітря буде +2⁰…+4⁰ вдень та -1⁰…-2⁰ вночі.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/02/12/prognoz-pogodi-dlya-zhiteliv-kiyivshini-na-13-te-lyutogo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя