На ринках Буковини продавалися токсичні іграшки

<p>Експертизу провели в лабораторії ДП Укрметртестстандарт Об этом сообщает <a href=0542ua.com со ссылкой на СМИ.

">

Експертизу провели в лабораторії ДП УкрметртестстандартБільшість іграшок зроблено в Китаї, але одна була й українського виробництваНа ринках Чернівецької області виявлено дитячі іграшки, в яких вміст свинцю перевищив допустиму норму в 100 разів. Про це напередодні повідомило регіональне управління Держпродспоживслужби.


Зазначено, що для встановлення безпеки іграшок зразки продукції були відібрані і направлені в лабораторію ДП «Укрметртестстандарт» для проведення експертизи.


«За результатами випробувань відповідно до отриманих протоколів було встановлено, що зразки продукції не відповідають вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні... За змістом свинцю перевищені допустимі показники (понад 100000 мг/кг, а згідно з вимогами нормативних документів, вміст свинцю не повинно перевищувати 1000 мг/кг)», — йдеться в повідомленні.


Фахівці прийшли до висновку, що ці іграшки представляють високий рівень загрози. Більшість з них зроблені в Китаї, але одна була й українського виробництва.


«За результатами проведених перевірок суб’єктам господарювання заборонено постачати продукцію на споживчий ринок», — заявили в Держпродспоживслужбі.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/na-rinkah-bukovini-prodavalisya-toksichni-igrashki-638687.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя