«Зникнути на 24 години»: світ захопила нова небезпечна гра для дітей


«Зникнути на 24 години» — гра, під час якої зникали діти в різних країнах світу, торкнулася Естонію. В цьому році працівники поліції доводилося часто розслідувати подібні «липові» зникнення. Про це повідомляє УНН з посиланням на ERR.

Керівник патрульної служби Іда-Харьюского відділення поліції, майор поліції Юхан Євонов таку поведінку називає безвідповідальною. «Молоді люди могли б подумати, в якому стані їх батьки, скільки сил з боку державних служб відправляється на пошуки. Але ж в цей час хтось дійсно може потребувати допомоги», – сказав Євонов.

Поліція відзначає, що близьким зниклого не можна приховувати інформацію від поліції. Наприклад, якщо підліток втік з дому після сварки з батьками або якщо батько його вдарив, про це потрібно сказати правоохоронцям.

На жаль, на переживаннях близьких зниклого безвісти людини намагаються нажитися і шахраї. За словами Юхана Євонов, були випадки, коли з рідними зв’язувалися зловмисники і, представляючись добровольцями, вимагали гроші за пошукову операцію. Він підкреслює, що пошуки зниклого завжди ведуться безкоштовно.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/-znyknuty-na-24-hodyny-svit-zakhopyla-nova-nebezpechna-hra-dlia-ditey/” Об этом сообщает proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя